10" Wkład POLIPROPYLENOWY FCPS20 AQUAFILTER 20 mik

ID produktu: FCPS20Producent: Aquafilter Europe Ltd.
Zapytaj o produkt

WKŁAD 10" Z WŁÓKNINY POLIPROPYLENOWEJ FCPS20 - 20 mikron


Konstrukcja tego filtra z czystego polipropylenu, wolnego od środków powierzchniowo czynnych głębokości zapewnia niskie spadki ciśnienia, z wyjątkowymi możliwościami zatrzymywania brudu. Seria wkładów FCPS nie wykorzystuje spoiw żywicznych, środków smarnych, środków antystatycznych lub antyadhezyjnych ani innych dodatków chemicznych. Jednoetapowy proces produkcji w sposób ciągły wytłacza i termicznie wiąże czyste mikrowłókna polipropylenowe w złożoną matrycę filtracyjną. Wkłady charakteryzują się doskonałą absorpcją osadów: piasku, mułu, rdzy i zawieszonych ciał stałych z wody.
Wkład FCPS20 pozwala na oczyścić wodę z zanieczyszczeń stałych takich jak: piasek, muł, rdza, ciała stałe zawieszone w wodzie. Pozwala to poprawić czystość i klarowność wody.
Rozwiąż problem rdzawo-żółtych zacieków na armaturze w prosty i tani sposób usuwając jego przyczynę, a nie walcząc ze skutkami. Oszczędź sobie kłopotów z uszkodzeniami mechanicznymi zaworów, ziarenka piasku nie będą, już niszczyły głowic zaworów, a ciebie nie będzie denerwowała cieknąca woda. Wszystko to możesz osiągnąć, stosując filtry chroniące instalację przed mechanicznymi zanieczyszczeniami płynącymi w wodzie. 
Oczyszcza wodę z piasku, mułu, rdzy i zawieszonych ciał stałych, dzięki temu woda, jaką masz w domu, jest klarowna i czysta. Pozytywnie wpływa na czystość wody.
Wkład FCPS20 przeznaczony jest do wody zimnej.
Filtr ma standardową wysokość i średnicę, dzięki czemu pasuje do większości korpusów filtrów. Zarówno na rurowych, jak i pod zlewowych.

Dane techniczne:
  • Rodzaj wkładu: piankowy (polipropylenowy), mechaniczny
  • Dokładność filtracji: 20 μm 
  • Wysokość (cal): 10 (25 cm)
  • Średnica zewnętrzna: 2,00 - 2,5 cala (około 5- 6 cm)
  • Średnica wewnętrzna: 2,5 cm
  • Temperatura pracy: 2°C - 42°C
  • Spadek ciśnienia: 0,2 - 0,4 bar
  • Zapewnia doskonałą filtrację przy niskim spadku ciśnienia
  • Żywotność: 3 - 6 miesięcy (8 000 L) - w zależności od jakości wody

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij