AQUAPHOR Kryształ Quadro HB

ID produktu: Quadro HB Producent: Aquaphor
Zapytaj o produkt

Filtr Kryształ Quadro HB AQUAPHOR 


Przefiltowana woda filtrem AQUAPHOR Kryształ Quadro HB jest idealna do przygotowywania posiłków dla niemowląt. Filtr usuwa z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, znajdujące się w wodzie wodociągowej bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Bakterie i pasożyty nie przedostaną się do wody dzięki bardzo małym porom membrany kapilarnej, znajdujących się we wkładzie K7B. Dzięki Kryształ Quadro HB wodę można pić bezpośrednio po przefiltrowaniu bez konieczności przegotowania jej.

Czwarty wkład filtrujący K7 pozwala zwiększyć wydajność filtra AQUAPHOR Kryształ Quadro HB nawet 30%.

Uwaga:

W przypadku nie korzystania z filtra, gdy kamień w czajniku pojawi się już po kilku dniach, oznacza to, że woda jest bardzo twarda. W takim przypadku konieczna jest bardzo częsta wymiana lub regeneracja wkładów zmiękczających (raz na 2-4 tygodnie). W takim przypadku bardziej opłacalne jest stosowanie filtrów odwróconej osmozy - całkowicie usuwają nadmiar soli twardości, chronią urządzenie gospodarstwa domowego przed osadzaniem się kamienia, a napoje i potrawy zyskują wyjątkowy smak i aromat. Wkłady wymienia się raz na sześć miesięcy i raz na rok.

Cechy produktu:

Filtr do wody Aquaphor Kryształ Quadro przeznaczony jest do montażu w kuchni (najczęściej w szafce pod zlewozmywakiem choć może mieć też kilka innych zastosowań). Filtr jest bardzo prosty w montażu. Quadro posiada w zestawie pełen komplet wężyków i uszczelek niezbędnych do montażu oraz swoją własną wylewkę od wody. Dzięki swojej uniwersalności oraz szerokiej ofercie wkładów Aquaphor filtr można dopasować do własnych potrzeb. Wkłady wymienia się sposobem "wciśnij, wykręć-wkręć" - zajmuje to kilka sekund i jest dziecinnie proste.


Wielofunkcyjna ochrona:


Usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia w tym chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, twardość, bakterie.
Dane techniczne :
 • Pierwszy stopień filtracji  - Wkład Aquaphor K5 
Wymienny wkład filtrujący wykonany w 100% z polipropylenu. Wykorzystywany jest jako filtr wstępny do zatrzymania zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek i rdza. Chroni dalsze etapy filtracji.
Stosowany w filtrach z oddzielną wylewką.
Usuwa zanieczyszczenia do 5 mikronów.
 • Drugi etap filtracji - Wkład Aquaphor KH / K4 
Wymienny wkład filtrujący zawierający żywicę jonowymienną przeznaczony do zmiękczania wody.
Usuwa oleistą powłokę z powierzchni wody oraz chroni urządzenia grzewcze przed osadzaniem się kamienia kotłowego.
Wymienia się go wraz z korpusem lub może być regenerowany zwykłą solą kuchenną.
 
 • Trzeci etap filtrowania - Wkład Aquaphor K7B 
Wymienny wkład filtrujący służący do mikrofilracji wody, przeznaczonej do spożycia, składający się z membrany kapilarnej oraz bloku węglowego z włóknem CFB. Usuwa z wody najdrobniejsze zanieczyszczenia do 0,1 mikrona. Zapewnia 100% ochronę bakteryjną. Wymiana wkładu co ok. 12 miesięcy.
Wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z włóknem z zastosowaniem aktywowanego węgla kokosowego. Używany do ostatniego etapu oczyszczania wody pitnej. Skutecznie usuwa z wody wszelkie związki organiczne i metale ciężkie.
Dzięki zastosowaniu włókna Aqualen strumień wody zostaje równomiernie rozprowadzony po całej powierzchni wkładu, co umożliwia uzyskanie najwyższego stopnia oczyszczania wody.
Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.
 • Czwarty etap filtracji - Wkład Aquaphor K7 
Wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z włóknem z zastosowaniem aktywowanego węgla kokosowego. Stosowany jako ostatni etap oczyszczania wody przeznaczonej do spożycia. Skutecznie usuwa z wody wszelkie związki organiczne i metale ciężkie. Usuwa zanieczyszczenia do 0,8 mikrona.
Zmodyfikowane jonowymienne włókno Aqualen rozprowadza strumień wody po całej powierzchni filtracyjnej, co umożliwia uzyskanie najwyższego jakości filtracji.
Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.


W zestawie:
 • filtr Auqaphor kryształ Quadro z akcesoriami do montażu
 • wylewka do czystej wody z akcesoriami do montaży
 • komplet 4 wkładów: K5, K7B, K7, KH / K4
 • instrukcja
 • opakowanie: karton

Specyfikacje:
 • wymiary: 34,2 x 9,2 x 37,7 cm
 • temperatura robocza: 5 - 38 °C
 • ciśnienie robocze: max 0,62 MPa (6,5 bar)
 • wydajność: do 6 miesięcy w zależności od jakości oraz twardości wody wejściowej
 • certyfikaty/atesty: PZH, TUV NORD CERT

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij