AQUAPHOR SYSTEMY ODWRÓCONEJ OSMOZY RO-102S Black

ID produktu: RO-102S Black MORIONProducent: Aquaphor
Zapytaj o produkt

AQUAPHOR  SYSTEMY ODWRÓCONEJ OSMOZY RO-102S Black Edition MORION
Kompaktowy i oszczędny system odwróconej osmozy z 5 litrowym zapasem czystej wody


System odwróconej osmozy RO-102S Black Edition Morion rozwiąże wszelkie problemy związane z wodą wodociągową i skutecznie zastąpi wodę butelkowaną klasy premium. Niezależnie od jakości wody wodociągowej, Morion skutecznie usunie z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, metale cięzkie, bakterie i wirusy. Zastosowana w systemie membrana skutecznie usunie twardość wody.

Systemy odwróconej osmozy serii RO różnią się od tradycyjnych systemów dostępnych na rynku. Są to jedyne tego typu rozwiązania, które zamiast oddzielnego zbiornika, który zwykle zajmuje dużo miejsca, posiadają wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem. System pracuje nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, oszczędza do 9 ton wody rocznie. 3-osobowa rodzina w ciągu doby wypija 9 l wody, woda butelkowana kosztuje około 0,75zł/l. Z systemem Morion litr wody kosztuje jedynie 10 GROSZY!

Przefiltrowana woda jest całkowicie bezpieczna, miękka i smaczna, idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci. System Morion usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając tym samym ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko, nawilżacz powietrza i t.d.

Dane techniczne i skład zestawu :

 • Minerały Mg2+, Ca2+
 • Stosunek wody drenażowej do przefiltrowanej nawet do 60%
 • Wymienny wkład filtrujący K5
 • Wymienny wkład filtrujący K2
 • Wymienny wkład filtrujący K7M
 • Wymiienna membrana  RO-100 (100gpd)
 • Wylewka do czystej wody
 • Cały zestaw podłączeniwy

                                                           
Skład zestawu :

Morion to efekt olbrzymiego postępu technologicznego w zakresie oczyszczania wody pitnej.

System odwróconej osmozy AQUAPHOR RO-102S jest to wyjątkowy filtr w specjalnym wydaniu BLACK. 2x szybka filtracja. Jest przeznaczony do zmiękczania oraz oczyszczania wody pitnej z zanieczyszczeń mechanicznych, zawiesin, a także związków chemicznych. Filtr pozbawia wodę nieprzyjemnego smaku, zapachu i barwy, przywracając jej jednocześnie krystaliczną czystość.

Działanie filtra do wody polega na przenikaniu cząsteczek wody przez półprzepuszczalną membranę osmotyczną pod ciśnieniem przewyższającym ciśnienie osmotyczne.

Materiały, z których został wyprodukowany filtr, są przyjazne środowisku i nie wydzielają do wody niebezpiecznych dla organizmu człowieka substancji.

Dane Techniczne :

 • Minerały : Mg2+, Ca2+
 • Szybkość filtracji : 380 l/dzień
 • Brak kamienia : Świeża i smaczna woda
 • Stosunek wody drenażowej do przefiltrowanej : nawet do 60%
 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij