Korpus AQUAFILTER 10" z przyłączem 1" z wkładem

Producent: Aquafilter Europe Ltd.
Zapytaj o produkt
10” zestaw narurowy (10 bar): korpus z przezroczystym kloszem i odpowietrznikiem, płytka, klucz, wkład oraz bakteriostatyczny dysk centrujący. Korpus może być montowany pojedynczo lub łączony szeregowo.Przeźroczysty klosz umożliwia ocenę stanu zanieczyszczenia wkładu. Korpus został wyposażony w zawór odpowietrzający, który pozwala na uwolnienie powietrza zgromadzonego w filtrze po wymianie wkładu.
Maksymalną szczelność korpusu zapewnia nowy typ uszczelniania oparty na dwóch oringach (oring doczołowy i oring instalowany na korpusie).
Korpus instaluje się na rurze doprowadzającej zimną wodę do mieszkania (w przypadku umiarkowanego zapotrzebowania na wodę). Może być również instalowany przed kosztownymi urządzeniami AGD (pralka, zmywarka), doskonale zabezpieczy je przed odkładaniem się różnego rodzaju zanieczyszczeń.
Współpracuje z szeroką gamą wkładów mechanicznych, specjalistycznych oraz węglowych (zmiękczające, odżelaziające, antybakteryjene) 10” dostępnych na rynku.

Dane techniczne:
  • Przyłącze (cal):  1"
  • Wymiary (wys./szer.): 320 mm/120 mm
  • Temperatura pracy: 2-40 st. C
  • Maksymalne ciśnienie: 6 bar 

Skład zestawu :
  • Korpus narurowy FHPR1-B-AQ - 1"
  • Dwa oringi uszczelniające
  • Wkład filtrujący z pianki polipropylenowej
  • Bakteriostatyczny dysk centrujący
  • Klucz
  • Płytka montażowa 

ACS-1 : WKŁADY Z WŁÓKNINY POLIPROPYLENOWEJ
Konstrukcja tego filtra z czystego polipropylenu, wolnego od środków powierzchniowo czynnych głębokości zapewnia niskie spadki ciśnienia, z wyjątkowymi możliwościami zatrzymywania brudu. Seria ACS-1 nie wykorzystuje spoiw żywicznych, środków smarnych, środków antystatycznych lub antyadhezyjnych ani innych dodatków chemicznych. Jednoetapowy proces produkcji w sposób ciągły wytłacza i termicznie wiąże czyste mikrowłókna polipropylenowe w złożoną matrycę filtracyjną.Wkłady charakteryzują się doskonałą absorpcją osadów: piasku, mułu, rdzy i zawieszonych ciał stałych z wody.

Opis wkładu :
Wkłady z włókniny polipropylenowej, wykonane w technologii "Melt - blown". Wykonane z 100% czystego polipropylenu (bez żadnych domieszek). Wkłady usuwają zanieczyszczenia mechaniczne takie jak: piasek, rdza, zawiesiny.

Do korpusu stosuje się wkłady o wysokości 10" i średnicy 2 ".Wymiary wkładu (cal) 10 cali (również 9 7/8 cala)- Wkłady o wysokości 10 cali (około 25,5 cm) i średnicy 2,0 cala (około 5,05 cm)
Korpus współpracuje z szeroką gamą wkładów -  piankowe, sznurkowe,harmonijkowe ( wielokrotnego użytku),  węglowe, odżelaziające, zmiękczające,  itp.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij