Korpus Narurowy Big Blue 20"

Producent: Aquafilter Europe Ltd.
Korpus Narurowy Big Blue 20"
Zapytaj o produkt
20” zestaw narurowy Big Blue: korpus Big Blue z niebieskim kloszem i odpowietrznikiem, instrukcja oraz kolorowe opakowanie. Korpus jest dostępny w sprzedaży z przyłączem: 1", 1 1/2" BSP. Głowica filtra wyposażona jest w odpowietrznik, który pomaga w uwolnieniu powietrza pozostałego po wymianie wkładu.
Głowica filtra wyposażona jest w odpowietrznik, który pomaga w uwolnieniu powietrza pozostałego po wymianie wkładu.
Korpusy typu Big Blue, zapewniają doskonały przepływ hydrauliczny przy niskim spadku ciśnienia, dzięki wysokiej wydajności możliwe jest zastosowanie korpusów Big Blue w lekkim przemyśle. Produkty można wykorzystać również do ochrony całej instalacji wodnej, można je instalować przed kosztownymi urządzeniami AGD lub maszynami, w celu ochrony przed odkładaniem się różnego rodzaju zanieczyszczeń.
Korpusy te są odporne na wysokie ciśnienie (10 bar), posiadają również innowacyjny typ klosza (dno bardziej okrągłe) co w znacznym stopniu zwiększa odporność na rozrywanie. 

Dane techniczne:
  • Wymiary 606 x 185 (mm)
  • Średnica gwintu (cal)    1'  lub 1 1/2"
  • Tworzywo korpusu    Polipropylen
  • Tworzywo głowicy    Polipropylen
  • Oring    EPDM
  • Maksymalne ciśnienie pracy    6 bar
  • Temperatura pracy    2°C - 45°C

Wymiary wkładu (cal)    20 x 4 1/2 (52cm x 11,5cm)Do korpusu stosuje się wkłady serii Big Blue (BB) o wysokości 20" i średnicy 4,5".Korpus współpracuje z szeroką gamą wkładów Typu BB - piankowe, sznurkowe,harmonijkowe ( wielokrotnego użytku),  węglowe, odżelaziające, zmiękczające,  itp.

Inni klienci kupili również

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij