Membrana BlueFilters RO 75 GPD / AC-OM-75 NL SZARA

ID produktu: AC-OM-75-BO X1812SProducent: BlueFilters
Zapytaj o produkt
Membrana Osmotyczna RO BlueFilters New Line 75 GPD / AC -OM - 75 

Membrana odwróconej osmozy do filtra wody New Line AC-OM-75H wykonana jest w oddzielnej, nierozłącznej obudowie, co zapobiega przedostawaniu się chemikaliów i elementów z obudowy filtra do oczyszczonej wody, co nieuchronnie następuje w wyniku „ starzenie się materiału obudowy filtra, wraz ze wzrostem czasu jego działania. Gwarantowana najwyższa jakość membrany oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne Grupy Bluefilters gwarantują najwyższą jakość uzdatniania wody przy zastosowaniu membrany odwróconej osmozy firmy Bluefilters, przez którą mogą przejść tylko cząsteczki wody i tlenu.

Przeznaczony do oczyszczania wody z szerokiej gamy rozpuszczonych zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, a także bakterii i wirusów. Membrana ta stosowana jest w filtrach do wody z systemem odwróconej osmozy, jako główny etap oczyszczania wody. Membrana odwróconej osmozy stanowi barierę dla wirusów i bakterii, związków organicznych i nieorganicznych, ciał stałych rozpuszczonych w wodzie, metali ciężkich, pierwiastków promieniotwórczych i czynników rakotwórczych. Membrana przepuszcza tylko czystą wodę, ponieważ wielkość jej porów jest zbliżona do wielkości cząsteczek wody, tj. 0,0001 mikrometra (0,000001 mm)
Dane techniczne:
  • Wyprodukowano w UE Poziom selektywności: do 96%
  • Wydajność: do 280 litów/dzień
  • Zakres temperatur pracy: od 4 - 42°C
  • Maksymalne ciśnienie robocze: 6,0 atm
  • Szybkość filtracji: 7,9 l/h
  • Maksymalny przepływ wody: 7,6 l/min (2,0 GPM)
  • Ilość brudnej wody (koncentratu) odprowadzonej do kanalizacji: min. 4 razy więcej niż ilość otrzymanej oczyszczonej wody (odcieku) poziom pH (praca): 2 -11
Membrana Osmotyczna BlueFilters New Line 75 GPD / AC -OM - 75  pasuje do przykładowego zestawu

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij