Taśma teflonowa Unitape 13,2m x 12mm x 0,075mm

ID produktu: Taśma teflonowa UnitapeProducent: Unipak
2,90
Zapytaj o produkt

TAŚMA UNITAPE


OPIS PRODUKTU:

UNITAPE +10%  (13,2 m x 12 mm x 0.075 mm). LD (gęstość: 0.35 g/cm3). Taśma uszczelniająca wykonana z PTFE o niskiej gęstości. Przeznaczona jest do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach wodnych i sprężonego powietrza. Taśmę zaleca się stosować w instalacjach do 3/4", temperaturze pracy w przedziale od  -200 do +100°C i ciśnieniu do 20 barów.

 
ZASTOSOWANIE:

Do uszczelniania połaczeń gwintowych  w instalacjach wody pitnej i użytkowej, sprężonego powietrza, chłodniczych, parowych i systemach hydraulicznych. Można stosować w połączeniach wykonanych z różnego rodzaju materiałów jak: metale, plastyki i fibra. Można używać do uszczelniania połączeń  w miejscach gdzie stawiane są specjalne wymagania higieniczne: szpitalach, zakładach przemysłu spożywczego itp.


WŁAŚCIWOŚCI:

UNITAPE cechuje się wszystkimi właściwościami charakterystycznymi dla PTFE. Należy zawsze pamiętać, że dobór taśmy uszczelniającej zawsze powinnien być uzależniony od wykonywanej pracy - czym wyższa gęstość PTFE w taśmie tym bardziej taśma jest wytrzymała na temperaturę i ciśnienie.

 
SPOSÓB UŻYCIA:


1. Łączone elementy należy dokładnie oczyścić
2. Taśmę nakręcić na całą długość gwintu z zakładką do 3/4 szerokości taśmy
3. Połaczenie skręcić
 

ATEST:

B-BK-60210-0387/20 - wydany przez PZH w Warszawie.

Inni klienci kupili również

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij