Wkład liniowy 2" jonizujący AIFIR2000 Aquafilter

ID produktu: AIFIR2000Producent: Aquafilter Europe Ltd.
Zapytaj o produkt

AIFIR2000 – 2” przeźroczysty liniowy wkład z „Negativ Ion”, o wydajności 2000 ni/cm3.

Jonizowana woda jest doskonale przyswajana przez ludzki organizm, wpływa pozytywnie na wiele procesów fizjologicznych. "Negative Ions" biorą udział w oczyszczaniu organizmu z toksyn, regulują pH płynów ustrojowych, pomagają usuwać wolne rodniki (wolne rodniki przyczyniają się do szybszego starzenia się organizmu). AIFIR2000 kompatybilny jest z większością systemów podzlewozmywakowych oraz osmotycznych dostępnych na rynku.
Wkładu nie należy używać do wody zanieczyszczonej mikrobiologicznie oraz nieznanego pochodzenia. Wkłady przeznaczone są do uzdatniania zimnej wody pitnej.
Dzięki dokładnemu, ujemnemu jonizowanemu materiałowi ceramicznemu, AIFIR2000 zapewnia wodę z ujemnie naładowanymi atomami i złożonymi cząstkami (tj. Większą liczbą elektronów niż zwykle w wodzie wodociągowej). Badania wykazały potencjalne korzyści zdrowotne negatywnej wody zjonizowanej, łatwo przyswajalnej przez organizm ludzki, która może pozytywnie wpływać na wiele procesów fizjologicznych, takich jak spowolnienie starzenia się, stres, równoważenie poziomu pH płynów ustrojowych i zmniejszanie rozwoju raka.

Opis:
Liniowy wkład jonizujący. Zmniejsza klastery wody, dzięki temu organizm szybciej się nawadnia, a tokosyny szybciej są wydalane. Wkład dostępny z rozmiarem przyłącza 1/4" NPT.

Zalety wkładu:
 • Pozytywny wpływ na wiele procesów biochemicznych organizmu
 • Działanie uspokajające
 • Stymulowanie snu
 • Łagodzenie bólu
 • Działanie antybakteryjne
 • Poprawa walorów smakowych wody
 • Woda po przejściu przez wkład "Negative Ions" dłużej utrzymuje świeżość
 • Wkład pasuje do większości systemów podzlewozmywakowych oraz osmotycznych dostępnych na rynku

Oryginalny Wkład Bioceramiczny AIFIR marki Aqua Filter - wykorzystuje ultra czerwone pasmo promieniowania w głębokiej podczerwieni oraz pole elektromagnetyczne. Rozbija molekuły wody na drobne cząstki. Proces ten uaktywnia komórki somatyczne, stymuluje krążenie krwi oraz poprawia metabolizm.

Zakres działania: wkład silnie magnetyczny do liniowej polaryzacji czystych cząstek wody w celu polepszenia i zachowania zdrowia. Jego działanie polega na zmianie właściwości fizycznych wody poprzez zastosowanie silnego, stabilnego pola magnetycznego. Tak namagnetyzowana woda posiada większą zdolność rozpuszczania tlenu, dzięki temu wspomaga metabolizm. Jak wynika z testów potwierdzonych raportami klinicznymi namagnetyzowana przez AIFIR woda zapobiega tworzeniu sie kamieni żółciowych i nerkowych, nadciśnieniu, oraz obniża poziom tłuszczu we krwi. Ponadto przeciwdziała miażdżycy tętnic oraz wspomaga mały obieg krwi. Wzmacnia układ odpornościowy organizmu i wykazuje większą zdolność zmiękczania i rozpuszczania składników krwi. Wkład reguluje poziom pH płynów fizjologicznych, bierze udział w oczyszczaniu organizmu z toksyn, pomaga usuwać wolne rodniki.
Wkład o silnym promieniowaniu polem magnetycznym.

Dane techniczne:
 • Rozmiar: 10" x 2" (27,5 cm x 5 cm)
 • Temperatura pracy: 2-42°C
 • Przyłącze: ¼" GW (wejście i wyjście wody)
 • Max. ciśnienie: 6 bar
 • Żywotność: do 12 mies. (w zależności od warunków pracy)

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij