Zestaw wkładów do Kryształ Quadro HB

ID produktu: Wkłady Kryształ Quadro HBProducent: Aquaphor
Zapytaj o produkt

Zestaw 4 wkładów do Kryształ Quadro HB


Zestaw wymiennych wkładów filtrujących (K5, KH/K4, K7B, K7) do kuchennego filtra podzlewozmywakowego 


Zestaw wymiennych wkładów filtrujących dogłębnego oczyszczania i zmiękczania wody o niskim i średnim stopniu twardości. Skutecznie redukuje powstawanie białej powłoki, wymienny wkład filtrujący, zawierający żywicę jonowymienną podlega regeneracji. W zależności od stopnia twardości wody wodociągowej regenerację należy przeprowadzić w terminie do 3 miesięcy.

Uwaga!
Wymienny wkład filtrujący KH jest przeznaczony do wody o małym lub średnim stopniu twardości (do 200 mg CaCO3/L) i wymaga regeneracji roztworem soli w przypadku bardzo twardej wody co 2-3 tygodnie.

Łatwa i bezpieczna wymiana wkładów filtrujących jednym kliknięciem.
Wymiana wkładów filtrujący zajmuje 1 minutę i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, kontakt z zawartością używanego wkładu jest całkowicie wyeliminowany.

Zwiększona wydajność
W porównaniu z filtrami Aquaphor serii Trio, wkłady do filtrów Kryształ są większe i zawierają o 10% więcej sorbentu, co oznacza, że zapewnią więcej litrów czystej wody.

Dogłębne oczyszczanie ukrytych zanieczyszczeń
Blok węglowy z włóknem Aqualen działa znacznie skuteczniej niż zwykła mieszanka węgla, stosowana we wkładach innych firm, dostępnych na rynku. Węgiel aktywny jest spiekany z włóknem Aqualen w porowatą strukturę, która doskonale przeprowadza wodę przez całą powierzchnię wkładu. Synergia mieszanki znacznie przewyższa właściwości każdego składnika osobno. W rezultacie filtr jest w stanie maksymalnie wykorzystać zasoby składników i oczyścić wodę z toksycznych zanieczyszczeń. Nieodwracalnie usuwa metale ciężkie, żelazo, aluminium, chlor, związki organiczne i chloroorganiczne, czynniki rakotwórcze, alergeny, mutageny.

Dane techniczne i skład zestawu:
Skład zestawu — 4 szt
  • Wymienny wkład filtrujący K5- 1 szt
  • Wymienny wkład filtrujący KH- 1 szt
  • Wymienny wkład filtrujący K7B - 1 szt
  • Wymienny wkład filtrujący K7 - 1 szt
 Wkład filtrujący K5​
Wymienny wkład filtrujący wykonany w 100% z polipropylenu. Wykorzystywany jest jako filtr wstępny do zatrzymania zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek i rdza. Chroni dalsze etapy filtracji.
Stosowany w filtrach z oddzielną wylewką. Usuwa zanieczyszczenia do 5 mikronów.

Wkład filtrujący KH /K4
Wymienny wkład filtrujący zawierający żywicę jonowymienną przeznaczony do zmiękczania wody.
Usuwa oleistą powłokę z powierzchni wody oraz chroni urządzenia grzewcze przed osadzaniem się kamienia kotłowego. Wymienia się go wraz z korpusem lub może być regenerowany zwykłą solą kuchenną.

Wymienny wkład filtrujący K7B​
Wymienny wkład filtrujący służący do mikrofilracji wody, przeznaczonej do spożycia, składający się z membrany kapilarnej oraz bloku węglowego z włóknem CFB. Usuwa z wody najdrobniejsze zanieczyszczenia do 0,1 mikrona. Zapewnia 100% ochronę bakteryjną. Wymiana wkładu co ok. 12 miesięcy.
Wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z włóknem z zastosowaniem aktywowanego węgla kokosowego. Używany do ostatniego etapu oczyszczania wody pitnej. Skutecznie usuwa z wody wszelkie związki organiczne i metale ciężkie.
Dzięki zastosowaniu włókna Aqualen strumień wody zostaje równomiernie rozprowadzony po całej powierzchni wkładu, co umożliwia uzyskanie najwyższego stopnia oczyszczania wody.
Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.

Wymienny wkład filtrujący K7​
Wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z włóknem z zastosowaniem aktywowanego węgla kokosowego. Stosowany jako ostatni etap oczyszczania wody przeznaczonej do spożycia. Skutecznie usuwa z wody wszelkie związki organiczne i metale ciężkie. Usuwa zanieczyszczenia do 0,8 mikrona.
Zmodyfikowane jonowymienne włókno Aqualen rozprowadza strumień wody po całej powierzchni filtracyjnej, co umożliwia uzyskanie najwyższego jakości filtracji. Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.

Inni klienci kupili również

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij