Złoże ŻYWICA USUWAJĄCA AZOTANY PURE RESIN 1000 ml

ID produktu: PA202Producent: Aqua Zdrój
Zapytaj o produkt

Najwyższej jakości żywica usuwająca Azotany.


Żywica anionowa, makroporowa, silnie zasadowa wyposażona w przewadze w grupy chlorkowe, twarde, sferyczne ziarna, specjalnie zaprojektowana do usuwania azotanów z wody.

Żywica do usuwania azotanów firmy Purolite o symbolu producenta A520E. W opakowaniu 1 litr.
Posiada atest PZH jako żywica do uzdatniania wody przeznaczonej do celów spożywczych.

Purolite A520E jest żywicą o dużej pojemności, w postaci kulek, ma zastosowanie w domowych i przemysłowych odazotaniaczach, które mają identyczną budowę jak typowe domowe zmiękczacze do wody. Ze względu na stosowany w produkcji dodatkowy proces oczyszczania żywica może być używana w instalacjach do uzdatniania wody pitnej lub mającej kontakt z żywnością. Gdy pojemność żywicy ulega wyczerpaniu i azotany przedostają się do wycieku, złoże odnawia się poprzez regenerację roztworem zwykłej soli kamiennej, dokładnie tak samo jak np. przy kationicie Purolite C100E. Osiągnięta pojemność zależy w dużej mierze od ilości soli użytej do regeneracji.
Specjalnie opracowana, posiada zdolność regeneracji.

Opracowana specjalnie do usuwania azotanów z wody do pitnej.Duże stężenie azotanów w wodzie do picia może prowadzić do powstania anemii i sinicy (szczególnie u dzieci do 2-go roku życia).Nadmiar azotanów jest również szkodliwy dla zwierząt hodowlanych. 

Anionit A520E jest pakowany w woreczkach i zawiera 1 litr żywicy

Żywica pochłania szkodliwe azotany pochodzące z nawożenia pól i nieszczelnych szamb.

Polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij