AQUAPHOR SYSTEM ODWRÓCONEJ OSMOZY RO-101S MORION

ID produktu: RO-101S MORIONProducent: Aquaphor
Zapytaj o produkt

AQUAPHOR  SYSTEMY ODWRÓCONEJ OSMOZY RO-101S MORION
Kompaktowy i oszczędny system odwróconej osmozy z 5 litrowym zapasem czystej wody


MONTAŻ W CAŁEJ POLSCE GRATIS

System odwróconej osmozy RO-101S Morion rozwiąże wszelkie problemy związane z wodą wodociągową i skutecznie zastąpi wodę butelkowaną klasy premium. Niezależnie od jakości wody wodociągowej, Morion skutecznie usunie z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, metale cięzkie, bakterie i wirusy. Zastosowana w systemie membrana skutecznie usunie twardość wody.

Systemy odwróconej osmozy serii RO różnią się od tradycyjnych systemów dostępnych na rynku. Są to jedyne tego typu rozwiązania, które zamiast oddzielnego zbiornika, który zwykle zajmuje dużo miejsca, posiadają wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem. System pracuje nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, oszczędza do 9 ton wody rocznie. 3-osobowa rodzina w ciągu doby wypija 9 l wody, woda butelkowana kosztuje około 0,75zł/l. Z systemem Morion litr wody kosztuje jedynie 10 GROSZY!

Przefiltrowana woda jest całkowicie bezpieczna, miękka i smaczna, idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci. System Morion usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając tym samym ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko, nawilżacz powietrza i t.d.
Filtr posiada certyfikat BPA FREE. Jest wolny od szkodliwego dla człowieka Bisfenolu A.

Dane techniczne i skład zestawu :

  • Minerały Mg2+, Ca2+
  • Stosunek wody drenażowej do przefiltrowanej nawet do 60%
  • Wymienny wkład filtrujący K5
  • Wymienny wkład filtrujący K2
  • Wymienny wkład filtrujący K7M
  • Wymiienna membrana RO-50 (50gpd)
  • Wylewka do czystej wody
  • Cały zestaw podłączeniwy

                                                            Skład zestawu :

Morion to efekt olbrzymiego postępu technologicznego w zakresie oczyszczania wody pitnej.


Przy zachowaniu maksymalnie wysokiej wydajności jest on w stanie spełnić oczekiwania i zaspokoić „ zapotrzebowanie na wodę” nawet dużej rodziny. Morion jest zgrabniejszy i bardziej kompaktowy, a przy tym znacznie skuteczniejszy niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy.
Dzięki wbudowanemu w filtr zbiornikowi na wodę, Morion zajmuje o połowę mniej miejsca niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy.
Filtr jest wystarczająco mały, by mógł bez problemu zmieścić się pod Twoim zlewozmywakiem. Mieszkanie w małym bądź starym domu, czy mieszkaniu przestało być usprawiedliwieniem do tego, by pić wodę złej jakości.
Zasługujesz na to, co najlepsze.
Dzięki wydajnej membranie zbiornika kumulacyjnego oraz zastosowanej w systemie filtrującym automatyce, stosunek wody drenażowej do przefiltrowanej wynosi 4:1 bez względu na ilość wody w zbiorniku i ciśnienie wody w wodociągu.
W przypadku tradycyjnych filtrów odwróconej osmozy ten stosunek waha się pomiędzy 10 a 15 przy ciśnieniu ok. 3 atmosfer i rośnie aż do całkowitego wypełnienia zbiornika.
Zakładając, że jednorazowo zazwyczaj zużywamy nie więcej niż 1-2 litry przefiltrowanej wody, Morion pozwala zaoszczędzić do 50% albo 9000 litrów wody rocznie.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij