Zestaw wkładów do AQUAPHOR MORION RO-101S - 3 szt

ID produktu: RO-101S MORION WkładyProducent: Aquaphor
164,99
Zapytaj o produkt

Zestaw 3 wkładów do RO-101S Morion

 

Zestaw 3 wymiennych wkładów filtrujących (K5, K2, K7M) do systemu odwróconej osmozy Aquaphor RO-101S Morion na serwis pół roczny z wkładem mineralizującym (bez membrany)


Przygotowaliśmy zestaw wkładów, oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu. Ten zestaw przeznaczony jest do standardowej wody wodociągowej. W przypadku, gdy podczas użytkowania filtra zmniejszy się przepływ wody (szybkość napełniania zbiornika), konieczny jest zakup membrany osmotycznej RO-50. Gdy woda wodociągowa zawiera dużo zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak: piasek i rdza, zalecamy zakup wymiennego wkładu polipropylenowego K5.

Dane techniczne i skład zestawu:

Skład zestawu — 3 szt :

  • Wymienny wkład filtrujący K5 - 1 szt
  • Wymienny wkład filtrujący K2 - 1 szt
  • Wymienny wkład filtrujący K7M - 1 szt
Wkład filtrujący K5​
Wymienny wkład filtrujący wykonany w 100% z polipropylenu. Wykorzystywany jest jako filtr wstępny do zatrzymania zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek i rdza. Chroni dalsze etapy filtracji.
Stosowany w filtrach z oddzielną wylewką. Usuwa zanieczyszczenia do 5 mikronów.

Wkład Aquaphor K2
​Wymienny wkład filtrujący wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z zastosowaniem włókna Aqualen i aktywowanego węgla kokosowego. Skutecznie usuwa z wody związki organiczne i aktywny chlor. Usuwa zanieczyszczenia do 3 mikronów. Jonowymienne włókno Aqualen wraz ze zmodyfikowanymi selektywnymi związkami chelatującymi dogłębnie i skutecznie usuwa z wody metale ciężkie. Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.

Wymienny wkład filtrujący K7B​
Wymienny wkład filtrujący służący do mikrofilracji wody, przeznaczonej do spożycia, składający się z membrany kapilarnej oraz bloku węglowego z włóknem CFB. Usuwa z wody najdrobniejsze zanieczyszczenia do 0,1 mikrona. Zapewnia 100% ochronę bakteryjną. Wymiana wkładu co ok. 12 miesięcy.
Wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z włóknem z zastosowaniem aktywowanego węgla kokosowego. Używany do ostatniego etapu oczyszczania wody pitnej. Skutecznie usuwa z wody wszelkie związki organiczne i metale ciężkie.
Dzięki zastosowaniu włókna Aqualen strumień wody zostaje równomiernie rozprowadzony po całej powierzchni wkładu, co umożliwia uzyskanie najwyższego stopnia oczyszczania wody.
Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.
               

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij