Blue Water

Fabryka grupy Blue Water istnieje od 25 lat i wypracowała doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów.

Historia fabryki zaczęła się w USA w 1989 roku, kiedy dwaj bracia inżynierowie odlewnictwa i obróbki skrawaniem zdecydowali się otworzyć niewielką manufakturę produkującą ekskluzywne baterie kuchenne i łazienkowe.

Od początku postawili główny nacisk na jakość i wzornictwo- ciągle udoskonalając park maszynowy i technologie produkcji .

Dostawcami uzupełniających elementów baterii ( np.: perlatorów, uszczelniaczy, głowic itp.) są renomowane światowe firmy.

Już w końcu lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku wielu klientów w Ameryce i Kanadzie  przekonało się o najwyższej jakości finalnych produktów wykonanych przez grupę  Blue Water .

Jakość baterii jest potwierdzona licznymi certyfikatami np. UPC-USA i KANADA, NSF-USA, WaterMark-Australia, ACS-Francja, TUV-Niemcy, K-Korea, PZH-Polska.

Obecnie dzięki współpracy ze znanymi włoskimi i hiszpańskimi designerami nasze krany otrzymują wiele międzynarodowych nagród na targach i wystawach za innowacje i wzornictwo np.:Desing Awords 2010, The 1-st prize of Golden Tick 2011-2012 i inne .

28-lutego 2010 roku została oficjalnie otwarta nowa, ogromna fabryka zajmująca obszar 140.000 m2 , wyposażona w najnowocześniejsze na świecie maszyny do komputerowej obróbki elementów mosiężnych .

Grupa Blue Water to obecnie 3 powiązane ze sobą holdingi zajmujące się produkcją korpusów baterii z mosiądzu, galwanizacją , produkcją baterii i akcesoriów ze stali nierdzewnej .

Dzisiaj możemy Państwu zaproponować ponad 100 modeli baterii kuchennych oraz 200 modeli baterii łazienkowych wraz z akcesoriami .

Grupa Blue Water do której należą Art Platino i Blue Water produkuje również pod  20 różnymi markami handlowymi  dla odbiorców w Ameryce Północnej , Południowej, Europie, Australi i Azji.

Niektóre modele produkowane przez grupę Blue Water możecie zobaczyć Państwo w katalogach znanych firm .
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij