Zestaw 5 wkładów do EXCITO-CL AQUAFILTER

Producent: Aquafilter Europe Ltd.
Zapytaj o produkt

Pełen KOMPLET WKŁADÓW WYMIENNYCH NA SERWIS EXCITO-CL (5 wkładów)


W skład zestawu wchodzi:
 • AIPRO-1M-AQ lub AIPRO - 20M-AQ
 • AICRO-L4-AQ
 • AISTRO-L-AQ
 • AICRO-AB
 • AIFIR 200

Wkład AIPRO-1M-AQ
Konstrukcja tego filtra z czystego polipropylenu, wolnego od środków powierzchniowo czynnych głębokości zapewnia niskie spadki ciśnienia, z wyjątkowymi możliwościami zatrzymywania brudu. Seria ACS-1 nie wykorzystuje spoiw żywicznych, środków smarnych, środków antystatycznych lub antyadhezyjnych ani innych dodatków chemicznych. Jednoetapowy proces produkcji w sposób ciągły wytłacza i termicznie wiąże czyste mikrowłókna polipropylenowe w złożoną matrycę filtracyjną. Wkłady charakteryzują się doskonałą absorpcją osadów: piasku, mułu, rdzy i zawieszonych ciał stałych z wody.

Opis:
Mechaniczne wkłady liniowe, usuwające zanieczyszczenia takie jak: piasek, cząstki rdzy, zawiesiny.

AISTRO-L-AQ​
Wkład liniowy marki Aquafilter został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić optymalny czas kontaktu wody ze złożem, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie maksymalnej wydajności (wymiana jonowa). Wkład zawiera certyfikowaną przez FDA ( Food and Drug Administration), silnie kwaśną żywicę jonowymienną działającą w trybie sodowym, która zmniejsza zawartość jonów wapnia i magnezu w wodzie.

Wapń i magnez są często nazywane minerałami twardości. Duża ilość tych jonów odpowiedzialna jest za powstawanie kamienia kotłowego, zwiększone zużycie detergentów oraz powstawanie plam na szkle. W ekstremalnych sytuacjach mogą nawet powodować erozję szkła.

AICRO-L4-AQ
WKŁADY WĘGLOWE / KDF Aquafilter granulowany węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego (GAC) jest stosowany w połączeniu z nośnikami KDF, aby znacznie wydłużyć żywotność wkładów filtracyjnych. Nośniki KDF są nośnikami redoks, które usuwają chlor i redukują metale ciężkie o właściwościach bakteriostatycznych, a ponadto KDF ma zdolność usuwania rozpuszczalnych w wodzie kationów w procesie utleniania-redukcji, co skutkuje opłacalną alternatywą dla obróbki chemicznej. usuwanie chloru podczas oczyszczania wód miejskich i przedłuża żywotność węgla. Informacje o węglu węglowym / KDF. Wydajny węgiel ma niezwykłe właściwości czyszczące i absorpcyjne, co czyni go skutecznym sposobem oczyszczania wody. Substancje chemiczne i zanieczyszczenia w wodzie są związane na poziomie molekularnym z węglem, skutecznie usuwając je z wody. Filtruj wodę za pomocą wysokiej jakości węgla kokosowego, aby uzyskać maksymalną absorpcję chemiczną. Wybierz filtr, który trwa dłużej, aby zapewnić najlepszą wartość filtracji.

Opis:
Doskonale usuwa chlor, substancje organiczne oraz pestycydy, poprawia smak i zapach wody. Złoże KDF® obniża stężenie żelaza oraz metali cięzkich (ołów, rtęć, arsen), a także wykazuje właściwości bakteriostatyczne, które zabezpieczają złoże węglowe przed rozwojem flory bakteryjnej. Może być instalowany jako wkład do systemów RO, lodówek "SIDE-BY-SIDE", lub przepływowych systemów filtrujących.

AICRO-AB
Liniowy wkład wypełniony węglem aktywowanym z łupin orzechów kokosowych (certyfikowanym NSF) oraz włókniną polipropylenową zawierającą nanosrebro (zabezpiecza wkład przed rozwojem szkodliwej flory bakteryjnej). Wkład zaprojektowany został do usuwania z wody chloru, lotnych substancji organicznych VOC´s), a także do poprawy smaku i zapachu. Woda po przepłynięciu przez wkład posiada doskonałą jakość, smak oraz zapach.
Aicro-AB wyposażony jest w końcowy dysk zabezpieczający przed wydostaniem się złoża. Dzięki niskiemu spadkowi cisnienia AICRO-AB znajduje zastosowanie jako wkład wymienny w dystrybutorach wody, kostkarkach do lodu, lodówkach, ekspresach do kawy, systemach RO, systemach pod-zlewozmywakowych. itp. Użycie technologii wykorzystującej nanosrebro, chroni wkład przed rozwojem bakterii, co z kolei wpływa na zwiększenie żywotności wkładu.

Zalety :
 • Wysoka jakość
 • Zgodność FDA CFR Title 21
 • Poprawia smak i zapach wody
 • Usuwa chlor
 • Usuwa zanieczyszczenia organiczne (benzen,toluen)
 • Wkład wykorzystujący nanotechnologię, posiadający właściwości bakteriostatyczne
 • Przeźroczysta obudowa - teraz widzisz co kupujesz
 • Zwiększona żywotność poprzez użycie nanosrebra (odporność na rozwój bakterii)

AFIR 200
Nowoczesny wkład wzbogaca wodę w pierwiastki mineralne utracone podczas filtracji osmotycznej, dzięki czemu spożywanie wody przefiltrowanej przez AIFIR-200 dostarcza do organizmu dużych ilości: wapnia, magnezu, sodu, potasu, selenu i innych mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Wkład zawiera także złoże bioceramiczne, które alkalizuje wodę, obniża poziom ORP do -100 mV oraz podnosi pH*.
Alkaliczna woda jest doskonałym zmiataczem wolnych rodników, które odpowiedzialne są za powstawanie chorób nowotworowych, a także przyczyniają się do szybszego starzenia się organizmu. Wkład pasuje do większości systemów podzlewozmywakowych oraz osmotycznych dostępnych na rynku.

* podnosi poziom pH o dwa punkty – w zależności od przepływu oraz parametrów wody wejściowej.

Zalety:
 • Zgodność z FDA CFR Title 21
 • Alkalizuje wodę (podnosi pH),
 • Obniża ORP do poziomu -100 mV
 • Wzbogaca wodę w minerały utracone podczas filtracji osmotycznej: wapń, żelazo, cynk, magnez, selen, sód oraz potas BACINIX™ technologia oparta na nanosrebrze, zapewnia ochronę przeciwdrobnoustrojową
 • Opóźnia efekty starzenia się organizmu poprzez efektywne zmiatanie wolnych rodników
 • Pomaga w szybszym rozpuszczaniu toksyn organizmu oraz szybszym ich wydalaniu
 • Dostarcza większą dawkę energii, poprawiając tym samym procesy metaboliczne
 • Korzystnie wpływa na kondycję oraz zdrowie organizmu
 • Korzystny wpływ na procesy biochemiczne organizmu
 • Poprawia smak i zapach wody
Zestaw wkładów do system EXCITO-CL 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

Zamknij